Rodinné bazény

Túžite po vlastnom bazéne?

Naplníme akúkoľvek predstavu – od minimalistickej po raritnú. Zabezpečíme architektonické riešenie, projekt, prvotriedne materiály, realizáciu, údržbu aj servis.

Bazén ako investícia

Cena bazéna tvorí približne šesť až osem percent celkových nákladov na vybudovanie domu. Hodnotu nehnuteľnosti však zvyšuje približne o dvanásť až pätnásť percent. Samozrejme za predpokladu, že je vybudovaný profesionálne. Náš prístup ku kvalite je nekompromisný – nielen pri výstavbe a dodávateľoch komponentov, ale aj pri úprave vody.

 

Výber bazéna

Na základe našich dlhoročných skúseností s kvalitou a životnosťou ponúkame fóliové bazénybazény s keramickým obkladom pre najnáročnejších zákazníkov. Každý z týchto druhov sa vyznačuje najvyššou kvalitou. Preto záleží len na vašich nárokoch na estetiku a rýchlosť výstavby.

Fóliové bazény

Pracujeme zásadne s hydroizolačnými fóliami ALKORPLAN®, ktoré majú vynikajúce vlastnosti, vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Vedia sa prispôsobiť akémukoľvek tvaru bazéna a možno ich inštalovať rýchlo a kedykoľvek počas roka. Navyše, estetickú fóliu si môžete skrášliť rôznymi obrázkami a motívmi, ktoré nájdete v našom e-shope a k dispozícii máte aj konfigurátor farby samotnej fólie. 

ukážky foliových bazénov

Bazény s keramickým obkladom

Tento druh bazénov odporúčame ako jediné riešenie absolútne dokonalého súladu bazéna s okolitým interiérom. Keramický obklad umožňuje naplniť akúkoľvek výtvarnú predstavu. Výstavba takéhoto bazéna je náročnejšia nielen časovo. Vyžaduje si vybudovanie odizolovanej železobetónovej vane z vodostavebného betónu, nanesenie hydroizolačnej stierky a tiež 7-dňovú zátopovú skúšku, počas ktorej testujeme nepriepustnosť vane. Až potom prichádza na rad lepenie keramických obkladov. 

ukážky keramických bazénov

 

Návrh a projekt

Náš architekt navrhne, ako bazén zladiť interiérom, v prípade záhradného bazéna určí optimálne umiestnenie v kombinácii s rastlinnou výsadbou, relaxačnou plochou, potrebou súkromia, umiestnením technológie, dostatočným priestorom pre obsluhu bazéna či zastrešenie. V súlade s týmto návrhom a vašou predstavou vypracujeme detailný projekt, na základe ktorého realizujeme výstavbu bazéna.

Realizácia

Naši kvalifikovaní špecialisti zabezpečia všetko vrátane vymerania a výkopu jamy, betonáže, zátopovej skúšky (v prípade bazénov s keramickým obkladom) pokládky potrubných rozvodov, inštalácie fólie alebo lepenia keramiky, montáže strojovej časti technológie či úpravy kvality vody a jej dezinfekcie. Všetko v dohodnutom termíne.

Údržba a servis

Používame iba materiály renomovaných európskych dodávateľov, no údržba a servis bazénov (záručný aj pozáručný) sú nevyhnutnou podmienkou pre ich perfektné fungovanie. Staráme sa o každý bazén, ktorý sme kedy postavili a naši klienti sa môžu na nás absolútne spoľahnúť.

error: Obsah tejto web stránky je chránený.