25 rokov garantujeme
parametre najvyššej kvality
Postavíme vám bazén na mieru! kontaktujte nás Túžite po vlastnom bazéne?
Pohyblivé dno viac informácií Vytvorte priestor, ktorý odráža váš štýl bazéna navrhované na mieru

Bazény
Wellness
Akvaparky
Sauny a vírivky
Plavecké bazény

Sme špičkou medzi slovenskými staviteľmi bazénov od roku 1991.

 

Medzi našich dodávateľov patria len renomované európske firmy, ktoré sú známe svojou kvalitou. Budujeme nielen wellness centrá, bazény a akvaparky, ale aj dlhodobé vzťahy s klientmi. Zabezpečujeme všetko – od projektu, po údržbu a pozáručný servis.

 

Rodinné bazény

Od prvej konzultácie naši architekti, projektanti a profesionálny výkonný tím pracujú na tom, aby ste čoskoro mohli plávať v technologicky dokonalom, hygienicky bezpečnom a esteticky výnimočnom bazéne.

čítať viac

 

Luxusné bazény

Vďaka našim vynikajúcim znalostiam kritérií FINA, dlhoročným skúsenostiam a spolupráci s dodávateľmi najvyspelejších bazénových technológií, sme zárukou precíznych bazénových inštalácií nielen na rekreačné účely, ale aj pre najvyššie športové súťaže.

čítať viac

 

Hotelové a wellness bazény

Atraktívny vzhľad a perfektné technologické zázemie v súlade s platnými normami sú základom bazénov, ktoré budujeme ako jednu z najsilnejších konkurenčných výhod hotelových zariadení.

čítať viac

 

Plavecké bazény

Vďaka našim vynikajúcim znalostiam kritérií FINA, dlhoročným skúsenostiam a spolupráci s dodávateľmi najvyspelejších bazénových technológií, sme zárukou precíznych bazénových inštalácií plaveckých bazénov slúžiacich nielen na rekreačné účely.

čítať viac

 

Pohyblivé dno bazéna

Odlíšte svoj bazén od konkurencie a prekvapte zákazníkov bazénom s pohyblivým dnom. Aqualift, pohybové dno bazéna, navrhujeme na mieru podľa požiadaviek každého klienta.

čítať viac

PREČO PRÁVE MY?

Dlhoročné skúsenosti

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1991, pod názvom BAZÉNSERVIS, s.r.o., od roku 1997. Sme slovenská spoločnosť bez zahraničného kapitálu a polovica našich zamestnancov u nás pracuje od založenia firmy.

Špičková kvalita

Nikdy sme nešli cestou najlacnejších ponúk. U nás je najdôležitejšia kvalita. Používame prvotriedne materiály, realizujeme aj exkluzívne projekty pre najnáročnejších klientov. Ich vynikajúce referencie sú jedinou formou našej reklamy.

Komplexné služby

Ako jedna z mála firiem v našom segmente máme vlastného architekta a projektanta. Okrem samotnej stavby bazéna a zabezpečenia technológie, ponúkame aj poradenstvo a detailné vypracovanie projektu.

 

Spolupracujeme s najlepšími

Náš sortiment tvoria výrobky od spoločností BAYROL (Nemecko), ZODIAC (Francúzsko), POOLS a TEUCO (Taliansko) a ALUKOV (Slovensko). Sme priamymi dovozcami všetkých produktov a zabezpečujeme ich záručný a pozáručný servis.

 

Dlhodobá starostlivosť

Zakladáme si nielen na kvalite, ale aj na zodpovednosti a férovosti. Práve preto poskytujeme pravidelnú údržbu a servis každého bazéna, ktorý sme kedy postavili. Hodnotné vzťahy s našimi klientmi budujeme vďaka dlhodobej starostlivosti, spoľahlivosti a poradenstvu.

 

Naše referencie

Fotogaléria našich realizácii

pozrieť galériu

 

NAŠI PARTNERI

Automatické meranie a dávkovanie chémie

BAYROL (D)

AQUACONTROL (D)

Automatické bazénové rolety a plachty

T&A (BE)

Rolety – video

Slaná voda, automatické bazénové vysávače

ZODIAC (FR)

Výrobca bazénových fólií

ALKORPLAN 2000/3000 a ALKORPLAN Touch

ALKORPLAN (BE)

 

NAŠI SPOKOJNÍ KLIENTI

Potrebujete poradiť?

Sme tu pre Vás!

Našu ponuku bazénov, sáun a víriviek si môžete pozrieť v sídle našej spoločnosti na Lamačskej ceste 91 v Bratislave.

Vypočujeme si vaše predstavy a ponúkneme vám profesionálne riešenie, ktoré ich premení na skutočnosť.

A to všetko v pohodlí a pri dobrej káve.

kontaktujte nás

 
error: Obsah tejto web stránky je chránený.