Lamelové prekrytie bazéna

MOŽNOSTI PREKRYTIA

Ponúkame vám širokú škálu možností na integrovanie prekrytia AquaTop do telesa bazénu. Nové alebo existujúce bazény, máme riešenie pre každý bazén. Ponúkame vám jedinečné prekrytie bazéna vyrobené na mieru.

 

 

PVC / PC LAMELY

Lamely automatického prekrytia bazéna AquaTop sú vyrobené z profilov z exrudovaného PVC alebo PC (polykarbonát). Polykarbonátové lamely ponúkajú vyššiu odolnosť voči nárazom (442 J / m), vďaka čomu sú odolné aj voči krupobitiu. Majú taktiež lepšiu odolnosť voči nízkym a vysokým teplotám (-30 / + 120 ° C). Aj to je jeden z dôvodov, preto sa v lete dajú použiť v oblastiach s vyššou teplotou. Najobľúbenejšie sú solárne lamely s priehľadnou hornou vrstvou a čiernou spodnou stranou. Táto kombinácia optimalizuje ohrev vody vplyvom slnečného žiarenia. Tento ekologický a ekonomický spôsob ohrevu môže zvýšiť teplotu vody vo vašom bazéne o 4 až 6 °C.

 

VYSOKOKVALITNÝ SYSTÉM

  • Vysokokvalitný mechanizmus konštrukcie navijáku nehrdzavejúcej ocele AISI 316L,
  • Elektrický alebo hydraulický motor s bezpečným nízkym napätím 24V,
  • Užívateľsky jednoduchá ovládacia skrinka s LCD displejom.

BEZPEČNOSŤ

AquaTop ponúka zvýšenú bezpečnosť pre celú rodinu. Na zvýšenie bezpečnosti je potrebné umiestniť bezpečnostný zámok na vzdialený koniec prekrytia. Tento zámok môže mať jednoduchý manuálny systém alebo plne automatický pomocou systému TopLock.

 
error: Obsah tejto web stránky je chránený.