Bezpečnostné plachty na bazén

Bezpečnostné plachty AquaGuard

Konštrukcia

AquaGuard používa vystuženú PVC tkaninu, ktorá umožňuje takmer hermeticky uzavrieť bazén. Pomocou bezpečnostného vypínača textília za veľmi krátky čas odkryje alebo zakryje bazén. Odkrytie alebo zakrytie bazéna s rozmermi 8 x 4 m trvá menej ako 40 sekúnd. Naviják prekrytia môže byť nad bazénom alebo zabudovaný do telesa bazénu. AquaGuard je možné použiť tak pre nové ako aj aj existujúce bazény!

 

BEZPEČNOSŤ

AquaGuard je skutočne bezpečnostné prekrytie. Používa hydraulický motor, ktorý nepoužíva elektrický prúd v blízkosti bazéna. Plachta takmer hermeticky uzatvára bazén a bezpečne udrží nielen deti a zvieratá, ale aj pre dospelých. Vďaka pôsobenia vztlaku vody pod prekrytím unesie prekrytie hmotnosť niekoľko sto kilogramov. AquaGuard je naviac automaticky bezpečne uzamknuté v koncovej polohe aby sa zabránilo manipulácii s prekrytím po zakrytí bazéna.

 

UDRŽIAVANIE ČISTÉHO BAZÉNU

Okrem bezpečnosti ponúka AquaGuard aj ďalšie výhody, ako napríklad udržiavanie čistého bazéna.  Bazén je takmer hermeticky zakrytý čo ho chráni pred listami, ihličím, prachom, trávou… Zabraňuje aj UV žiareniu do bazéna čo minimalizuje rast rias a degradáciu chlóru. Voda v bazéne zostáva krištáľovo čistá čo znižuje aj použitie chemikálií.

 
error: Obsah tejto web stránky je chránený.