Bezpečnostné plachty na bazén

Bezpečnostné plachty AquaGuard

Konštrukcia

AquaGuard používa vystuženú PVC tkaninu, ktorá umožňuje takmer hermeticky uzavrieť bazén. Pomocou bezpečnostného vypínača textília za veľmi krátky čas odkryje alebo zakryje bazén. Odkrytie alebo zakrytie bazéna s rozmermi 8 x 4 m trvá menej ako 40 sekúnd. Naviják prekrytia môže byť nad bazénom alebo zabudovaný do telesa bazénu. AquaGuard je možné použiť tak pre nové, ako aj existujúce bazény!

 

ISTOTA

AquaGuard je skutočne bezpečnostné prekrytie. Používa hydraulický motor, ktorý nepoužíva elektrický prúd v blízkosti bazéna. Plachta takmer hermeticky uzatvára bazén a bezpečne udrží nielen deti a zvieratá, ale aj dospelých. Vďaka pôsobenia vztlaku vody pod prekrytím unesie prekrytie hmotnosť niekoľko sto kilogramov. AquaGuard je automaticky bezpečne uzamknutý v koncovej polohe, aby sa zabránilo manipulácii s prekrytím po zakrytí bazéna.

 

UDRŽIAVANIE ČISTÉHO BAZÉNU

Okrem bezpečnosti ponúka AquaGuard aj ďalšie výhody, ako napríklad udržiavanie čistého bazéna. Bazén je takmer hermeticky zakrytý, čo ho chráni pred listami, ihličím, prachom, trávou… AquaGuard zabraňuje aj prieniku UV žiarenia do bazéna, čím minimalizuje rast rias a degradáciu chlóru. Voda v bazéne zostáva krištáľovo čistá, čím sa znižuje potreba použitia chemikálií.

 
error: Obsah tejto web stránky je chránený.