Plavecké bazény a akvaparky

Olympijský bazén, mestské kúpalisko či rozsiahly akvapark.

Naše projekty spĺňajú všetky predpísané normy a špecifické požiadavky a zároveň sú unikátnym vyjadrením vízie investora.

Plavecké bazény

Perfektne ovládame všetky kritériá Medzinárodnej plaveckej federácie FINA (Fédération Internationale de Natation) pre bazény, v ktorých sú uznávané olympijské rekordy v jednotlivých vodných športoch. Do detailu poznáme normy pre bazénové inštalácie určené pre národné majstrovstvá, regionálne súťaže či rekreačné plávanie. Stačí, aby sme poznali zámer investora, ku ktorému prispôsobíme rozmery bazéna, plavecké dráhy, všetky potrebné prvky a výber komponentov. Bez ohľadu na to, či pôjde o plavecký alebo skokanský bazén, vodné pólo alebo o ich viacúčelovú kombináciu.

ukážky plaveckých bazénov

Akvaparky

Pri budovaní verejných bazénov, snažiac sa splniť požiadavky klienta, striktne dodržiavame príslušné normy, ktoré upravujú výstavbu bazénov. Ku každému návrhu pristupujeme individuálne a zabezpečujeme nielen projekt, realizáciu a údržbu, ale aj kompletné technologické vybavenie. Vodné atrakcie ako tobogány, kĺzačky, vírivky, či masážne trysky, nároky na technológiu zvyšujú, ale vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a vysokej odbornosti stopercentne ručíme za splnenie všetkých kritérií aj z hľadiska predpísaných spôsobov úpravy vody.

ukážky akvaparkov

 

Materiály pre bazénovú inštaláciu

V súlade s vaším investičným zámerom vypracujeme projekt a ponúkneme vám výber najkvalitnejších komponentov od renomovaných európskych dodávateľov, ktorých na Slovensku priamo zastupujeme. Filtračné jednotky, cirkulačné potrubia, dezinfekčné zariadenia, tepelné výmenníky, reguláciu odtoku vody aj samotné bazénové teleso prispôsobíme vašej originálnej vízii. S ohľadom na naše skúsenosti a vaše nároky navrhneme konštrukcie bazénov fóliových, s keramickým obkladom alebo s riešeniami od spoločnosti Myrtha Pools®.

 

Fóliové bazény

Bezpečnosť kúpajúcich, vynikajúca hygiena a odolnosť, jednoduchá údržba a dlhá životnosť sú základnými prednosťami našich fóliových bazénov, pretože pracujeme so špičkovými hydroizolačnými výstelkami ALKORPLAN®. Vďaka ich unikátnym vlastnostiam ich možno prispôsobiť akémukoľvek tvaru bazéna a schodov. Navyše, povrch fólií ALKORPLAN 2000® a ALKORPLAN 3000® je ošetrený špeciálnym lakom, ktorý bazén chráni pred nepriaznivými účinkami slnečného žiarenia, prípravkov na opaľovanie, pôsobenia mikroorganizmov a usadenín vápnika.

 

Bazény s keramickým obkladom

Pri vyšších nárokoch na estetiku plaveckých bazénov využívame špeciálnu bazénovú keramiku. Jej súčasťou sú tvarovky prelivových hrán a žľabov, systém zaoblených hrán, protišmykové dlažby a tvarovky pre schody. Použitie keramických obkladov si vyžaduje zložitejšie stavebné prípravy ako u fóliových bazénov. Aj v tomto prípade však platí, že používame výlučne materiály najprestížnejších dodávateľov, preto stopercentne ručíme za protišmykovú úpravu, mrazuvzdornosť, dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a odolnosť voči špecifikám chemického zloženia vody v bazéne. Pozrite si naše realizácie keramických bazénov.

error: Obsah tejto web stránky je chránený.