Pohyblivé dno bazéna

Aqualift

Pohyblivé dno bazéna navrhované na mieru podľa požiadaviek každého zákazníka.

Návrh a konštrukcia bazénov s pohyblivým dnom musia byť realizované odborníkmi. Aqualift, popredný výrobca pohyblivých podláh bazéna, má tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí váš projekt tvoria od začiatku až do konca.

Pomôžeme vám definovať presne to, čo chcete, a vypracovať špecifikácie vášho mobilného dna. Na základe spolupráce s architektom a zákazníkom navrhneme jedinečnú patentovanú technológiu Aqualift garantujúcu najvyššiu spoľahlivosť.

 

Mobilné dno bazéna je vyrábané v nasledovných verziách:

 

EASYLIFT

Určený pre bazény a vírivky pravouhlého tvaru s plochou od 6 do 40 m2. Vyrábané pre šírky bazéna po 0,5m od 2 do 4m a dĺžky bazéna po 1m od 3 do 10m. Nosnosť dna 100 kg/m2. Súčasťou dna môže byť vstupný rebrík alebo schody po celej šírke bazénu

LIBERTY

Ľubovoľný tvar bazénu. Maximálna šírka bazénu 6m. Nosnosť dna 200 – 500kg/m2 podľa požiadavky. Súčasťou dna môže byť vstupný rebrík alebo schody do bazénu vo viac ako 50 alternatívach. 

 

THERAPY

Pre bazény špeciálne určené pre nemocnice a rehabilitačné centrá. Tvar ani rozmer nie sú limitované. Nosnosť dna 500kg/m2. Možné vyrobiť aj pre väčšiu šírku bazéna ako 6m.

Jedinečný koncept

Dno bazéna sa pohybuje nahor a nadol rovnako ako výťah. Ak je zdvihnuté bazén je úplne zakrytý a zabráni komukoľvek doň vstúpiť. Je samozrejme možné upraviť hĺbku bazéna tak, aby vyhovoval kúpajúcim sa. Napríklad jedným pohybom vypínača môžete z 2 metre hlbokého bazéna urobiť detský bazén pre najmenších.

Ak plošinu zdvihnete úplne nahor, aby zakryla vodnú hladinu, bazén jednoducho zmizne z dohľadu. Systém Aqualift vám tak umožňuje znovu získať priestor zaberaný bazénom a premeniť ho na obytný priestor (napríklad terasu so záhradným sedením, priestor na hranie atď.), ktorý je možné využiť takmer okamžite, jednoducho a bezpečne.

Na mieru vašim snom

Ak si chcete postaviť originálny bazén, ktorý Vám umožní zvoliť si, ako si usporiadate priestor, už nemusíte hľadať.

Vytvorte priestor, ktorý odráža váš štýl, výberom z celej škály povrchových úprav a dostupných možností – Drevo, keramický alebo kamenný obklad, plast…

 

 

BEZPEČNÁ TECHNOLÓGIA

 

Pohyblivé dná bazénov sú vybavené najmodernejšou technológiou navrhnutou na zaistenie úplnej bezpečnosti bazéna. Systém Aqualift zodpovedá platným bezpečnostným normám (AFNOR NF P90-308). Rovnako ako ochranné zábradlia, prístrešky a alarmy bazénov, má systém svoje vlastné zabudované bezpečnostné prvky.

Tento systém je vysoko efektívny. Ak máte deti: hladinu vody v bazéne môžete nastaviť do požadovanej hĺbky, dokonca aj na pár centimetrov, aby sa mohli pod vašim dohľadom bez problémov hrať a tešiť sa z vody. Keď je podlaha úplne vyvýšená, je nemožné dostať sa do bazénu.

Konštrukcia pohyblivého dna unesie podľa modelu záťaž až 500 kg/m2, takže o pevnosť a bezpečnosť podlahy Aqualift sa nikdy nemusíte báť!

 

Vždy ste snívali o bazéne na záhrade alebo v dome, ale priestor je obmedzený?

 

Vďaka Aqualiftu môžete najlepšie využiť priestor, ktorý máte. Vďaka našej novej technológii môže váš bazén zmiznúť za menej ako minútu.

Liberty je možné použiť v bazénoch ľubovoľného geometrického tvaru (štvorcový, obdĺžnikový, oválny) a môžete použiť špičkové dizajnové materiály: drevo, dlaždice, kompozit, kameň, PVC atď.

Optimalizujte svoj priestor

Ak máte obmedzený priestor, nie je ľahké si predstaviť, ako sa do neho zmestí bazén: nechcete prísť o záhradu, pretože za teplých letných večerov radi trávite čas v záhrade, navyše si chcete nechať záhradu a všetky jej pekné rastliny … Teraz, s našou technológiou miznúcich bazénov, si nemusíte vyberať jedno alebo druhé.

Vďaka pohyblivému dnu bazéna premena vášho priestoru trvá menej ako minútu. To znamená, že môžete nechať deti hrať sa v bazéne a potom nechať bazén zmiznúť, aby ste si mohli sadnúť na to isté miesto k večeri.

Rehabilitačná pomôcka

Rad Therapy je špeciálne navrhnutý na rehabilitáciu a je zameraný na zdravotníctvo (nemocnice, kliniky, fyzioterapeuti atď.).

Tieto bazény s pohyblivým dnom sú certifikované EC a zodpovedajú normám požadovaným v sektore verejného zdravia. Toto zdvíhacie dno je prispôsobené potrebám zdravotníckych pracovníkov. Funguje ako výťah a slúži na jemné a bezproblémové spustenie aj viacerých pacientov súčasne do bazéna. Dno môže byť vybavené zábradliami a bezpečnostnými prvkami. Pacienti sa môžu bezpečne a voľne pohybovať vo vode, čo je obzvlášť užitočné pri rehabilitácii.

error: Obsah tejto web stránky je chránený.