Pohyblivé dno bazéna

Aqualift

Pohyblivé dno bazéna navrhované na mieru podľa požiadaviek každého zákazníka.

Návrh a konštrukcia bazénov s pohyblivým dnom musí byť realizovaná odborníkmi. Aqualift, popredný výrobca pohyblivých podláh bazéna, má tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí váš projekt tvoria od začiatku až do konca.

Pomôžeme vám presne zadefinovať to, čo chcete, pričom detailne vypracujeme špecifikáciu mobilného dna vášho bazéna. Na základe spolupráce s architektom a zákazníkom navrhneme jedinečnú patentovanú technológiu Aqualift garantujúcu najvyššiu spoľahlivosť.

 

Mobilné dno bazéna je vyrábané v nasledovných verziách:

 

EASYLIFT

Určený pre bazény a vírivky pravouhlého tvaru s plochou od 6 do 40 m2. Vyrábané pre šírky bazéna po 0,5m od 2 do 4m a dĺžky bazéna po 1m od 3 do 10m. Nosnosť dna 100 kg/m2. Súčasťou dna môže byť vstupný rebrík alebo schody po celej šírke bazénu.

LIBERTY

Bazénové dno, ktoré možno použiť na ľubovoľný tvar bazénu, pričom maximálna šírka bazénu je 6m. Nosnosť dna 200 – 500 kg/m2 podľa požiadavky. Súčasťou dna môže byť vstupný rebrík alebo schody do bazénu vo viac ako 50 alternatívach.

 

THERAPY

Pre bazény špeciálne určené pre nemocnice a rehabilitačné centrá. Tvar ani rozmer nie sú limitované. Nosnosť dna 500kg/m2. Možné vyrobiť aj pre väčšiu šírku bazéna ako 6m.

Jedinečný koncept

Dno bazéna sa pohybuje nahor a nadol, rovnako ako výťah. Ak je zdvihnuté, bazén je úplne zakrytý a zabráni komukoľvek doň vstúpiť. Avšak, hĺbku bazéna je možné upraviť tak, aby vyhovoval ľuďom v bazéne. Napríklad, jedným pohybom vypínača, môžete z 2 metre hlbokého bazéna, urobiť detský bazén pre najmenších.

Ak plošinu zdvihnete úplne nahor tak, aby zakryla vodnú hladinu, bazén jednoducho zmizne z dohľadu. Systém Aqualift vám tak umožňuje znovu získať priestor zabraný bazénom. Tento priestor môžete takmer okamžite, jednoducho a bezpečne premeniť na obytný priestor, aký v danú chvíľu potrebujete (napríklad terasu so záhradným sedením, priestor na hranie a pod.).

Bazén na mieru podľa vašich predstáv

Ak si chcete postaviť originálny bazén, ktorý vám kedykoľvek umožní zmenu v priestore, nemusíte hľadať ďalej. 

Tím našich odborníkov vám pomôže vytvoriť priestor, ktorý bude odrážať váš štýl. Na výber máte z celej škály povrchových úprav a dostupných možností – drevo, keramický alebo kamenný obklad, plast… stačí sa len rozhodnúť! 

 

 

BEZPEČNÁ TECHNOLÓGIA

 

Pohyblivé dná bazénov sú vybavené najmodernejšou technológiou navrhnutou na zaistenie úplnej bezpečnosti bazéna. Systém Aqualift zodpovedá platným bezpečnostným normám (AFNOR NF P90-308). Rovnako ako ochranné zábradlia, prístrešky a alarmy bazénov, má systém svoje vlastné zabudované bezpečnostné prvky.

Tento systém je vysoko efektívny. Ak máte deti: hladinu vody v bazéne môžete nastaviť do požadovanej hĺbky, dokonca aj na pár centimetrov, aby sa mohli pod vašim dohľadom bez problémov hrať a tešiť sa z vody. Keď je podlaha úplne vyvýšená, je nemožné dostať sa do bazénu.

Konštrukcia pohyblivého dna unesie podľa modelu záťaž až 500 kg/m2, takže o pevnosť a bezpečnosť podlahy Aqualift, sa nikdy nemusíte báť!

 

Snívam o bazéne, no priestor v mojom dome či na záhrade, je obmedzený…

 

My poznáme riešenie! S Aqualiftom naplno využijete priestor, ktorý máte. Vďaka našej novej technológii môže váš bazén zmiznúť za menej ako minútu.

Mobilné dno bazéna môže byť vyhotovené vo viacerých verziách, a práve Liberty sa môže použiť v bazénoch ľubovoľného geometrického tvaru (štvorcový, obdĺžnikový, oválny), pričom môžete použiť špičkové dizajnové materiály ako je drevo, dlaždice, kompozit, kameň, PVC a pod.

Priestor, ktorý máte, využite naplno

Ak máte obmedzený priestor, nie je ľahké si predstaviť, ako sa do neho zmestí bazén: nechcete prísť o záhradu, pretože v nej radi trávite teplé letné večery, no na druhej strane, túžite po bazéne… S našou technológiou miznúcich bazénov, si nemusíte vyberať jedno alebo druhé. Môžete mať aj bazén, aj záhradu!

Vďaka pohyblivému dnu bazéna premena vášho priestoru trvá menej ako minútu. To znamená, že môžete nechať deti kúpať sa v bazéne aj celý deň, a potom jedným klikom necháte bazén len tak zmiznúť, aby ste si mohli sadnúť na to isté miesto k večeri.

Rehabilitačná pomôcka

Rad Therapy je špeciálne navrhnutý na rehabilitáciu a je zameraný na zdravotníctvo (nemocnice, kliniky, fyzioterapeuti atď.).

Tieto bazény s pohyblivým dnom sú certifikované EC a zodpovedajú normám požadovaným v sektore verejného zdravia. Toto zdvíhacie dno je prispôsobené potrebám zdravotníckych pracovníkov. Funguje ako výťah a slúži na jemné a bezproblémové spustenie aj viacerých pacientov súčasne do bazéna. Dno môže byť vybavené zábradliami a bezpečnostnými prvkami. Pacienti sa môžu bezpečne a voľne pohybovať vo vode, čo je obzvlášť užitočné pri rehabilitácii.

error: Obsah tejto web stránky je chránený.