Hotelové a wellness bazény

Atraktívny vzhľad a vysoká kvalita wellness a bazéna je jednou z významných konkurenčných výhod hotela. Najvyššie nároky na estetiku, funkčnosť, životnosť a údržbu napĺňame za dodržnia platných bezpečnostných a hygienických noriem.

Vysoko odborný prístup

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, ktoré sme získali pôsobením na trhu od roku 1991, patríme k špičke v oblasti projektovania a výstavby wellness centier a hotelových bazénov. Podpísali sme sa pod projekty po celom Slovensku (napr. v hoteli Amade Château vo Vrakúni, Wellness centrum v Patinciach, Hotel Panoráma v Trenčianskych Tepliciach a pod.). Už pri návrhu wellness centra či relaxačnej časti hotela možno určiť náklady na ich prevádzku a údržbu. Preto už v tomto štádiu poskytujeme odborné poradenstvo tak, aby konečné riešenie na mieru bolo optimálne pre konkrétny objekt nielen z hľadiska atraktivity, dizajnu a funkčnosti, ale aj hospodárnosti prevádzky a minimalizácie nákladov na údržbu.

Bazény s keramickým obkladom

Ak vaši hostia považujú výnimočnosť za štandard, prirodzene očakávajú jedinečnosť aj vo vašom wellness či hotelovom bazéne. Vysoké estetické a kvalitatívne nároky spĺňajú bazény s keramickým obkladom. Jeho dekoratívne možnosti sú neobmedzené a umožňujú harmonicky zladiť bazén s okolitým priestorom. Nevyhnutnosťou sú však zložitejšie stavebné prípravy. Keďže pracujeme s materiálmi od najlepších európskych dodávateľov, popri estetickej hodnote majú naše keramické obklady aj vynikajúce praktické vlastnosti:

– špeciálna povrchová úprava, ktorá odpudzuje nečistoty
– jednoduchá údržba a čistenie
– protišmyková úprava aj v prípade mokrého povrchu
– odolnosť voči mechanickému poškodeniu
– spoľahlivá mrazuvzdornosť
– ošetrenie proti začervenaniu v prípade vody s vyšším obsahom železa
– odolnosť voči dezinfekčným prostriedkom a iným chemikáliám
– ekologická bezchybnosť
– dlhá životnosť

Pozrite si naše projekty pre wellness centrá a hotelové bazény.

Fóliové bazény

Ak je vašou prvoradou požiadavkou funkčnosť, odporúčame fóliové bazény. Používame zásadne hydroizolačné výstelky ALKORPLAN®, pretože nám záleží na tom, aby sa úroveň materiálov vyrovnala vysokej kvalite našej práce. Sú trojvrstvové s hrúbkou 1,5 mm a majú výstužnú mriežku, ktorá zabraňuje deformáciám a krčeniu fólie. Flexibilne sa prispôsobujú akýmkoľvek tvarom bazéna a schodom.

Hydroizolačné fólie ALKORPLAN® majú tieto unikátne vlastnosti:

– vynikajúca ochrana pred únikom vody
– vysoká odolnosť voči poškodeniu a UV-žiareniu
– dlhá životnosť
– jednoduchá údržba a oprava
– ochrana pred usadeninami vápnika
– ošetrenie proti zafarbeniu od prípravkov na opaľovanie
– ochrana proti pôsobeniu mikroorganizmov
– vysoká odolnosť voči klimatickým podmienkam a starnutiu materiálu
– elegantný vzhľad a široká ponuka farieb a vzorov