konfigurátor farby fólie v bazéne   |   Bazény obchod vstup do e-shopu
konfigurátor farby fólie v bazéne

Bazény a príslušenstvo

rodinné bazény

Bazény pre zdravie a radosť zo života to sú rodinné bazény pretože bazény sa stávajú bežnou súčasťou života rodín, miestom kde sa stretávame vo voľnom čase alebo horúcom lete s rodinou a priateľmi. Bazén je miestom relaxácie, oddychu a športového vyžitia. Kde sa môžu lepšie naučiť vaše deti plávať a zoznamovať sa s vodou ako v bazéne pod vašim bezpečným dohľadom a s vašou pomocou ...

Prečo bazén? Pre zdravie a radosť zo života, pretože bazény sa stávajú bežnou súčasťou života rodín, miestom kde sa stretávame vo voľnom čase alebo horúcom lete s rodinou a priateľmi, miestom relaxácie, oddychu a športového vyžitia. Kde sa môžu lepšie naučiť vaše deti plávať a zoznamovať sa s vodou ako pod vašim bezpečným dohľadom a s vašou pomocou.

Pre investorov je zase bazén vhodnou príležitosťou ako zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti. Nie je ťažké si uvedomiť , že bazén nielen hodnotu domu s bazénom ale aj ponúka vyššiu kvalitu života. Ale ako to ovplyvní reálnu hodnotu majetku? Porovnaním s profesionálmi v oblasti nehnuteľností prichádzame k odhadu, že  bazén môže zvýšiť hodnotu domu približne o 12 - 15%. Táto hodnota sa samozrejme pohybuje spolu s inými faktormi, ako je umiestnenie nehnuteľnosti a úroveň jej prevedenia. Toto však poukazuje na skutočnosť, že investícia vo výške približne 6-8% z celkových nákladov na dom zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti oveľa viac ako bola investícia do bazénu. Určite ste si všimli, že fotografia bazénu je pri inzerovaných nehnuteľnostiach vždy v popredí – je to totiž jeden z rozhodujúcich faktorov pri výbere nehnuteľnosti.

Nech ste sa rozhodli pre bazén z ktoréhokoľvek dôvodu, my vám môžeme ponúknuť profesionálny prístup od návrhu až po realizáciu. Bazénmi sa zaoberáme od r.1991 a vďaka dlhoročnej spolupráci a zastúpeniu renomovaných európskych výrobcov vám ponúkame stále najaktuálnejšie a najmodernejšie trendy v oblasti bazénov. Stabilný tým našich kmeňových zamestnancov umožňujeme profesionálne riešenie všetkých detailov či úž v projekčnej fáze alebo pri samotnej realizácii. Na základe vašich požiadaviek a predstáv vám ponúkneme komplexné riešenie. Či už záručný alebo pozáručný servis ako aj údržba nami realizovaných bazénov je pre nás samozrejmosťou.

Hotelové, plavecké a wellness bazény

hotelové bazény

Dobre vybavené wellness centrum je v súčasnosti už nevyhnutnosťou každého lepšie vybaveného hotela a je samozrejmosťou, že tieto hotely sú vždy vypredané medzi prvými bez ohľadu či sa jedná o zimnú alebo letnú dovolenku. Tento fakt si už skúsení hoteliéri dávno uvedomili – stačí ak sa obzriete vo svojom okolí ...

V súčasnosti stále väčšie percento dovolenkárov uprednostňuje pobyt v hoteli alebo rezidencii s bazénom. Z toho vyplýva, že rozhodnutie o výstavbe hotelu s bazénom ale dobudovanie bazénu a wellness centra sa stáva príležitosťou ako pritiahnuť nových hostí. Určite ste si všimli, že fotografia bazénu je pri inzerovaných ponukách vždy v popredí – je to totiž jeden z rozhodujúcich faktorov pri výbere zariadenia v ktorom chceme stráviť svoju dovolenku.

Dobre vybavené wellness centrum je v súčasnosti už nevyhnutnosťou každého lepšie vybaveného hotela a je samozrejmosťou, že tieto hotely sú vždy vypredané medzi prvými bez ohľadu či sa jedná o zimnú alebo letnú dovolenku. Tento fakt si už skúsení hotelieri dávno uvedomili – stačí ak sa obzriete vo svojom okolí ...

Plavecké a rekreačné bazény sú samostatnou kapitolou a ich riešenie závisí od účelu na aký budú využívané. Je rozdiel, či sa bazén bude využívať len na rekreačné plávanie, na regionálne súťaže, alebo má slúžiť aj na plavecké súťaže s medzinárodnou účasťou a oficiálnym uznávaním nameraných výsledkov plaveckou federáciou FINA.

My vám môžeme ponúknuť náš profesionálny prístup od návrhu až po realizáciu. Na trhu nie sme žiadnym nováčikom, touto činnosťou sa zaoberáme od r.1991 a vďaka dlhoročnej spolupráci a zastúpeniu renomovaných európskych výrobcov vám ponúkame stále najaktuálnejšie a najmodernejšie trendy v oblasti bazénov a wellness. Stabilný tým našich kmeňových zamestnancov umožňujeme profesionálne riešenie všetkých detailov či už v projekčnej fáze alebo pri samotnej realizácii. Na základe vašich požiadaviek a predstáv vám ponúkneme komplexné riešenie. Či už záručný alebo pozáručný servis ako aj údržba nami realizovaných bazénov je pre nás samozrejmosťou.

Rekonštrukcie bazénov

Rekonštrukcie starších bazénov je možné vykonávať viacerými spôsobmi, záleží to od stavu a poškodenia bazénu :

  • vystlaním telesa bazénu bazénovou fóliou ALKORPLAN 2000 – vodotesná izolácia a povrchová úprava súčasne

Bazeny fólia         fólia alkorplan

  • novou vodotesnou izoláciou a položením nového keramického obkladu

 bazeny s keramickým obkladom        bazeny s keramickym obkladom

  • u väčších bazénov s narušenou statikou je možné dovnútra pôvodného bazénu postaviť nový bazén
  • Systémom Myrtha® RenovAction – obklad stien bazénu nerezovými oplastovanými panelmi Myrtha® RenovAction
systém Myrtha
 

© 2014 Bazénservis s.r.o., Lamačská cesta 91, 841 03 Bratislava, Tel.: 02 / 54 79 20 82 | BLOG | Všetky práva vyhradené.
Tvorba web stránok: Evelon | SEO

Powered by SEO Adamovic