prekrytie-bazenuSú vyrobené z modrej bublinkovej 400mic. fólie. Je ľahká a odolná, používa sa s ručnými navijákmi. Jej účelom je u vonkajších bazénov zabránenie padaniu nečistôt do bazénu a ohrev vody vplyvom slnka, zároveň obmedzuje chladnutie bazénu počas chladnejších nocí. U interiérových bazénov znižuje prevádzkové náklady na ohrev – zabraňuje odparovaniu a tým aj chladnutiu vody, čím šetrí nielen náklady na ohrev vody ale hlavne znižuje hodiny chodu odvlhčovačov alebo vzduchotechnických jednotiek, čím sa podstatne znížia náklady na spotrebu elektrickej energie.

Automatické lamelové zakrytie bazénov

lamelove-zakrytieJe vyrobené z ľahkých PVC profilov – vo vnútri dutých, zváraných ultrazvukom. Zakrytie je vyrábané presne podľa tvaru a rozmerov bazénu. Navíjacie zariadenia môžu byť umiestnené tak nad hladinou vody, ako aj pod hladinou skryté v stene alebo na dne bazénu. Jej účelom je to isté ako u izotermickej fólie – znižovať tepelné straty, čím sa zvyšuje doba používania bazénu a znižujú sa náklady na prevádzku bazénu. Pre vonkajšie bazény ponúkame aj špeciálne solárne a transparentné lamely zabezpečujúce ohrev vody vplyvom slnka. Na rozdiel od izotermických fólií sú ovládané elektropohonmi, majú elegantný vzhľad s možnosťou výberu farby, môžu mať taktiež rôzne bezpečnostné úpravy zabraňujúce pádu detí alebo domácich zvierat do bazénu.

Odsuvné prestrešenia pre bazény

prestresenie-bazenovStredoeurópske podnebie umožňuje kúpanie v otvorenom bazéne bez vykurovania maximálne tri mesiace v roku. Aby sme kúpaciu sezónu predĺžili, ponúkame našim klientom teleskopické odsuvné zastrešenia rôznych typov a veľkostí. S našim zastrešením budete môcť svoj bazén využívať od apríla až do októbra.
Vyrobili sme špičkové certifikované zastrešenie smelo konkurujúce výrobkom známych európskych výrobcov. Konštrukcia zastrešenia je vyrobená z tvrdenej zliatiny AlMgSi (“hliník”) s vysokou kvalitou povrchovej úpravy. Tento ojedinelý spôsob opracovania konštrukcie je patentovo chránený. Plochy kopúl sú vyplnené jednokomorovými doskami z poly-karbonátu alebo číreho organického skla.