Ak túžite po perfektnej relaxácii a odpočinku, víriva vaňa značky TEUCO vám túto túžbu splní. TEUCO vírivky sú navrhnuté tak, aby vám priniesli vysokú kvalitu, dizajn a inováciu.

TEUCO® vírivky /Spa/ – talianske dizajnové vírivky

virivkyVšetky TEUCO vírivky sú vyrábané na základe vašej špecifikácie – môžete si vybrať zo širokej palety prvkov, farieb a dizajnu. Následne sa vírivka pre vás na mieru vyrobí v špičkovej továrni TEUCO v Taliansku.

Kvalita na základe skúseností, dizajnu a inovácii

Prednosťou týchto víriviek sú vyše 25-ročné skúsenosti výrobcu s ich vývojom a výrobou. Komponenty víriviek majú optimálny dizajn a dlhú životnosť. Zároveň je kladený veľký dôraz aj na inováciu – dizajnu, materiálu aj postupov. Vďaka moderným a efektívnym výrobným procesom a technikám je každý model prísne kontrolovaný a testovaný.

To všetko robí kúpanie vo vírivkách TEUCO vždy dokonalým relaxom.

Design a inovácia

Napriek našej dlhoročnej tradícii Spaform nikdy nezostal stáť na mieste. Náš vývojový tím pracuje ruka-v-ruke s návrhármi z našej talianskej sesterskej spoločnosti TEUCO čím je nepretržite zachovaná inovácia a neustále vylepšovanie tak, aby sa dosahoval pri ich používaní dokonalý relax.

Stránka výrobcu

Viac informácii o vírivkách značky TEUCO a aktuálny výrobný program nájdete na stránke výrobcu:

TEUCO