Rodinné bazény

Túžite po vlastnom bazéne?

Chcete, aby záhradu vášho rodinného domu zdobil bazén na mieru? Potom ste na správnom mieste. Tím našich odborníkov naplní vašu akúkoľvek predstavu – od minimalistickej po raritnú. Zabezpečíme architektonické riešenie, projekt, prvotriedne materiály, realizáciu, údržbu aj servis.

Bazén ako investícia

Cena bazéna tvorí približne 6-8% celkových nákladov na vybudovanie domu. Avšak, hodnotu nehnuteľnosti zvyšuje približne o 12-15%. Samozrejme, za predpokladu, že je vybudovaný profesionálne. Náš prístup ku kvalite je nekompromisný – nielen pri výstavbe a dodávateľoch komponentov, ale aj pri úprave vody.

 

Výber bazéna

Na základe našich dlhoročných skúseností s kvalitou a životnosťou v našej ponuke nájdete fóliové bazény a bazény s keramickým obkladom, a to aj pre najnáročnejších zákazníkov. Každý z týchto druhov sa vyznačuje najvyššou kvalitou – pri výbere záleží len na vašich nárokoch na estetiku a rýchlosť výstavby.

Fóliové bazény

Pracujeme zásadne s hydroizolačnými fóliami ALKORPLAN®, ktoré majú vynikajúce vlastnosti, vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Vedia sa prispôsobiť akémukoľvek tvaru bazéna a možno ich inštalovať rýchlo a kedykoľvek počas roka. Navyše, estetickú fóliu si môžete skrášliť rôznymi obrázkami a motívmi, ktoré nájdete v našom e-shope a k dispozícii máte aj konfigurátor farby samotnej fólie. 

ukážky fóliových bazénov

Bazény s keramickým obkladom

Tento druh bazénov odporúčame ako jediné riešenie absolútne dokonalého súladu bazéna s okolitým interiérom. Keramický obklad umožňuje naplniť akúkoľvek výtvarnú predstavu. Avšak, výstavba bazéna s keramickým obkladom je náročnejšia nielen z časového, ale aj realizačného hľadiska. Vyžaduje si vybudovanie odizolovanej železobetónovej vane z vodostavebného betónu, nanesenie hydroizolačnej stierky a tiež 7-dňovú zátopovú skúšku, počas ktorej testujeme nepriepustnosť vane. Až potom prichádza na rad lepenie keramických obkladov.

ukážky keramických bazénov

 

Návrh a projekt

Náš architekt navrhne, ako bazén zladiť s interiérom, v prípade záhradného bazéna, určí jeho optimálne umiestnenie v kombinácii s rastlinnou výsadbou, relaxačnou plochou, potrebou súkromia, umiestnením technológie, dostatočným priestorom pre obsluhu bazéna či zastrešenie. V súlade s týmto návrhom a vašou predstavou vypracujeme detailný projekt, na základe ktorého realizujeme výstavbu bazéna.

Realizácia

Naši kvalifikovaní špecialisti zabezpečia všetko vrátane vymerania a výkopu jamy, betonáže, zátopovej skúšky (v prípade bazénov s keramickým obkladom), pokládky potrubných rozvodov, inštalácie fólie alebo lepenia keramiky, montáže strojovej časti technológie či úpravy kvality vody a jej dezinfekcie. Všetko v dohodnutom termíne.

Údržba a servis

Používame iba materiály renomovaných európskych dodávateľov, no údržba a servis bazénov (záručný aj pozáručný), sú nevyhnutnou podmienkou pre ich perfektné fungovanie. Staráme sa o každý bazén, ktorý sme kedy postavili a naši klienti sa môžu na nás spoľahnúť.

error: Obsah tejto web stránky je chránený.