Parné sauny

Horúca para patrí medzi spoľahlivých liečiteľov. Pôsobí preventívne proti oslabeniu organizmu, chorobám, podporuje celkové zotavenie tela a uvoľňuje. Vlhký a teplý vzduch ovplyvňuje dýchacie cesty, zároveň tiež prekrvuje a oživuje pokožku. Parný kúpeľ odporúčajú odborníci pri poruchách spánku, depresiách, natiahnutých svaloch a oslabení ciev.

Ponúkame parné kabíny firmy Tylö, vyrobené zo špeciálneho vysokokvalitného plastu. Všetky parné kabíny musia mať parotesnú konštrukciu a dvere. Kabíny Tylette, Elysée a Excellent dodávame v rozobratom stave (ako stenové a stropné časti). Kabíny sú v bielej farbe alebo s mramorovým vzorom. Za príplatok je možné vybrať iný farebný odtieň. Kabíny sú dostupné v štandardných rozmeroch, ale je možné zhotoviť aj kabínu iných rozmerov.

Ďalším typom parného kúpeľa je keramická parná sauna, ktorá musí byť tepelne a vlhkostne izolovaná. Parná miestnosť je obložená keramickými dlaždicami, prípadne iným materiálom. Pri tomto type parnej sauny vypracujeme cenovú ponuku podľa želania zákazníka.